Preview Mode Links will not work in preview mode

NIGHTSLIME

Jun 18, 2018

Tegoroczne Halloween będzie wyjątkowe, bo ponownie w towarzystwie Michaela Myersa. W projekt zaangażowany jest John Carpenter, w rolach głównych Jamie Lee Curtis i Nick Castle (oryginalny Shape), więc nadzieje na powrót w dobrym stylu są ogromne. O nich, o pierwszym zwiastunie, o ruchomych...


Jun 16, 2018

Nightslime przypełzł z piątym odcinkiem. Tym razem wzięliśmy z William Malcolm / Nightrun87 na warsztat ThunderCats i jego karykaturę - ThunderCats Roar.


Jun 16, 2018

"Jaco z Galaktycznego Patrolu" - manga Akiry Toriyamy z 2013 roku - niedawno trafił na polski rynek dzięki J.P.Fantastica. Z tej okazji rozmawiamy o Dragon Ball Z Super, Spawn i oddawaniu moczu uszami.


Jun 16, 2018

"Get to da choppa!" - każdy to kiedyś słyszał (a przynajmniej każdy, kto zagląda na tę stronę), ale czy nowy Predator znajdzie się na jego pokładzie? Miejmy taką nadzieję, w końcu reżyserem jest Shane Black, który w filmie z 1987 roku odegrał małą rolę. W trzecim odcinku rozmawiamy o pierwszym...


Jun 16, 2018

Tym razem być może najpopularniejsza manga w historii mangi, czyli Dragon Ball i jego najnowsze, Super wcielenie, które w Polsce ukazuje się nakładem J.P.Fantastica.

Na tę okazję mamy jedno, bardzo ważne pytanie - Piccolo czy Szatan Serduszko?